Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FABER

Okap Glam-Fit Grey

Okap

Klasa w nowoczesnej kuchni

W ofercie marki Faber dostępny jest elegancki przyścienny model Glam-Fit Grey, w którym zastosowano innowacyjną technikę Nautilus, opracowaną przez inżynierów pracujących dla tego cenionego włoskiego producenta okapów. Co warte podkreślenia, w modelu Glam-Fit Grey rozwiązanie to zostało dodatkowo ulepszone.

Technika Nautilus okazała się ogromnym sukcesem dzięki jednostce wentylatorowej o grubości zaledwie 15 cm, która pozwala na tworzenie idealnie pionowych okapów. Ulepszona wersja Nautilusa pozwoliła na uzyskanie jeszcze lepszej wydajności (nawet o 40 m3/h) i jeszcze cichszą pracę urządzenia (o 1 dB). Urządzenie obsługuje trzy standardowe poziomy prędkości i dodatkowo tryb intensywny.

Opracowana w celu zwiększenia efektywności energetycznej okapów marki Faber nowa jednostka Nautilus skutecznie zmniejsza zużycie prądu i mimo dużej wydajności pozwala modelom, które ją wykorzystują, na osiągnięcie klasy efektywności energetycznej A. W wypadku modelu Glam-Fit Grey roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 39 kWh.

Okap Glam-Fit Grey to ulepszona wersja modelu z serii Glam-Fit, dostępna w wykończeniu z szarego szkła. Konstrukcja ta charakteryzuje się minimalistycznym stylem, który emanuje elegancją w każdym szczególe. Wyróżniający się detalami model Glam-Fit Grey jest idealnym wyborem zwłaszcza do „inteligentnych” i nowoczesnych kuchni. Jego klarowne, wyraźnie zaznaczone linie, uzupełnione szklaną powierzchnią i elegancką, czystą przestrzenią, dodadzą subtelności każdej kuchni.

Model Glam-Fit Grey ma szerokość 80 cm, ale dostępna jest również jego 55-centymetrowa wersja (model Glam-Fit Grey 55). W urządzeniu tym zastosowano sterowanie dotykowe na szarym, szklanym panelu. Do obsługi okapu istnieje możliwość zastosowania pilota zdalnego sterowania (jest on sprzedawany oddzielnie). Dodatkowo model Glam-Fit Grey można połączyć z płytami i ndukcyjnymi marki Faber – modelami FCH64 (o szerokości 60 cm) lub FCH93 (o szerokości 90 cm), co pozwoli na łatwe i szybkie sterowanie okapem bezpośrednio z płyty grzewczej.

2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket