Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELICA

Prezentacja nowości w wyjątkowej oprawie

Prezentacja nowości

Podczas targów Arena Design, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, mieliśmy przyjemność gościć w wyjątkowej, bo mobilnej, ekspozycji firmy Elica.

Dla włoskiego producenta, specjalizującego się w produkcji okapów i płyt grzewczych, obecność w stolicy Wielkopolski była częścią europejskiego RoadShow. Obrandowany truck pojawił się dotychczas m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Czechach, Słowenii, Słowacji, Grecji, Portugalii czy we Włoszech. Wydarzenie połączone z angażującymi pokazami kulinarnymi i konkursami zgromadziło dotychczas mnóstwo zainteresowanych osób. Mobilna ekspozycja firmy Elica cieszyła się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Jak podkreślali przedstawiciele firmy – mobilny showroom Elica RoadShow podróżujący po Europie pozwolił jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i zaprezentować im, jak innowacyjne, piękne i skuteczne w swej pracy są urządzenia marki Elica. Wydarzenie było też okazją do zaprezentowania programu „Air Partners” dla współpracujących z firmą architektów, projektantów i właścicieli studiów meblowych. Podczas szkoleń goście mogli zdobyć więcej informacji na temat aktualnej oferty producenta, a także najnowszej wersji płyty grzewczej zintegrowanej z wyciągiem – NikolaTesla Switch. Premiera urządzenia idealnie łączyła się z hasłem przewodnim spotkań z polskimi klientami – „The revolution is on air”. Rewolucyjna konstrukcja płyty, uwzględnienie wzorniczych detali, a także harmonia jakości z maksymalną skutecznością – to wyróżniki premierowego modelu. W mobilnym showroomie goście mogli przyjrzeć się także pozostałym nowościom włoskiego producenta. W spotkaniu z dziennikarzami udział wziął Fabrizio Crisa, główny projektant urządzeń marki Elica, który nie stroni od oryginalnych, przyciągających uwagę kształtów oraz od stosowania w swoich projektach nietypowych materiałów i nietuzinkowych rozwiązań. Na odwiedzających mobilny showroom czekał też finalista programu „Master Chef” – Matteo Brunetti, który udowodnił, jak funkcjonalne i użyteczne mogą być płyty grzewcze zintegrowane z wyjątkowo wydajnym wyciągiem.

Prezentacja nowości
Prezentacja nowości

Fabrizio Crisa opowiadał o źródłach swojej inspiracji w procesie projektowania nie tylko okapów i płyt grzewczych, a także o funkcjonalności wybranych modeli marki Elica.

Prezentacja nowości

Szef kuchni Matteo Brunetti z wykorzystaniem zintegrowanych z okapem innowacyjnych płyt grzewczych marki Elica przygotował dla zaproszonych gości m.in. smakowite risotto z grzybami.

Prezentacja nowości

Piotr Bagiński, Poland business development manager w firmie Elica, przybliżył zaproszonym dotychczasowe dokonania włoskiego producenta AGD na światowych rynkach.

Prezentacja nowości

Po polskiej, marcowej edycji Elica RoadShow, mobilny showroom przemierzy jeszcze tysiące kilometrów, aby odwiedzić Francję, Węgry, Ukrainę oraz Rosję.

Prezentacja nowości

W mobilnym showroomie można było również podziwiać designerskie modele okapów marki Elica, w tym iście gwiazdorski Interstellar oraz niemal niewidoczny w kuchennej zabudowie model Illusion.

Prezentacja nowości

Płyty grzewcze zintegrowane z okapem są nie tylko funkcjonalne, ale też wyjątkowe pod względem wzornictwa i jakości wykonania.

2019-05-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket