Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

LIVINGKITCHEN

Targowe innowacje

Targowe

Targi LivingKitchen odbywają się co 2 lata i towarzyszą targom imm Cologne. Cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Podczas imprezy prezentowane są przede wszystkim produkty i usługi w szeroko pojętej tematyce, jaką jest kuchnia. Pojawiają się na nich m.in. doradcy projektowi, producenci mebli kuchennych, sprzętu AGD, oświetlenia, a także akcesoriów kuchennych. Dla wystawców targi LivingKitchen były doskonałą okazją do podtrzymania relacji z bieżącymi klientami, a także do podjęcia nowych działań handlowych i poszerzenia rynków zbytu. Obecność na targach LivingKitchen podkreśla jednocześnie prestiż firm i buduje ich pozycję na rynkach światowych, a przy tym pozwala na bliższe poznanie konkurencyjnych rozwiązań. Przez 7 dni w niemieckiej Kolonii swoją ofertę zaprezentowało 271 wystawców z 28 krajów świata. Nie zabrakło również polskich akcentów. Wśród firm obecni byli m.in. tacy producenci jak Ciarko, Zajc Kuchnie czy Maan. Podczas targów Ciarko demonstrowało swoje najnowsze modele i rozwiązania techniczne, jakie są w nich wykorzystywane. Na firmowym stoisku wyeksponowano m.in. nowe okapy sufitowe i podszafkowe, a także model typu downdraft, czyli wysuwany z blatu. Polski producent prezentował również płytę grzewczą zintegrowaną z okapem. Wśród nowości produktowych nie zabrakło sprzętu wykorzystującego sterowanie za pomocą gestów. Na LivingKitchen 2019 swoje najnowsze urządzenia prezentowała również firma Sharp. Do dyspozycji miała tam imponującą, bo liczącą ok. 350 m2, powierzchnię. Obecność Sharpa na LivingKitchen podkreśla różnorodność jego oferty produktowej w segmencie AGD (zarówno w sprzęcie wolnostojącym, jak i do zabudowy), co doskonale odpowiada potrzebom nie tylko klientów indywidualnych, ale również świetnie wpisuje się w ofertę studiów mebli kuchennych. Pokaźnych rozmiarów ekspozycja Sharpa w niemieckim Koelnmesse udowodniła, że produkty tej marki są przyjazne nie tylko dla użytkowników, ale także dla środowiska. Wśród modeli sygnowanych jako „Eco Friendly” prezentowano rozmaite niezbędne w nowoczesnej kuchni urządzenia – chłodziarkozamrażarkę, zmywarkę, piekarnik, a także pralkę i okap. Sprzęt można było podziwiać w jego „naturalnym środowisku”, czyli w stylowej kuchennej aranżacji.

Targowe

Ekspozycja Ciarko pokazała, że firma nieustannie rozwija swoje możliwości produkcyjne, technologiczne, a tym samym jest w stanie zaoferować urządzenia doskonale wpisujące się w panujące trendy i potrzeby konsumentów.

Targowe

Wśród wyjątkowych modeli na ekspozycji Sharpa można było zobaczyć m.in. innowacyjną chłodziarkozamrażarkę zintegrowaną z pakowarką próżniową VacPac Pro.

2019-05-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket