Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MEBLE POLSKA

Wyjątkowe targi wyposażenia wnętrz

Wyjątkowe targi

Odbywające się w stolicy Wielkopolski targi Meble Polska już za nami. Po raz kolejny organizatorzy zadbali o dodatkowe wystawy, jak Home Decor czy Arena Design. Te trzy imprezy zgromadziły łącznie ok. 25 tys. osób z ponad 60 krajów.

Tym, co przyciąga zarówno wystawców, jak i odwiedzających do Poznania, są przede wszystkim różnorodność oferowanych produktów i oryginalny format imprezy, która ma w przeważającej mierze branżowy charakter. Targi Meble Polska dzięki swojej popularności stały się jedną z największych imprez wnętrzarskich w Europie Środkowo- Wschodniej. W tym roku na ekspozycji można było zobaczyć obok polskich mebli także produkty firm z Belgii, Białorusi, Chin, Chorwacji, Estonii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Włoch, ale nie tylko. Drugim filarem poznańskiego wydarzenia były targi wnętrzarskie Home Decor, podczas których prezentowane są rozmaite inspiracje wzornicze dla handlowców i projektantów z kraju i zagranicy. W ramach wydarzenia przyznano Złote Medale targów Home Decor 2019. Laureaci wzięli udział w konkursie „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”. Trzeci z kolei filar, czyli Arena Design to miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć i możliwości światowego designu. Wydarzenie skierowane jest do szeroko pojętej branży kreatywnej: projektantów i architektów wnętrz, miłośników designu, osób poszukujących nowych materiałów i innowacyjnych rozwiązań technicznych, a także do producentów i studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym. Na Arena Design firma Elica zaprezentowała swoje najnowsze modele w ramach europejskiego roadshow. Więcej o tym wydarzeniu piszemy na str. 17 tego wydania „InfoMarketu”. Stałym elementem targów jest też konkurs „Top Design Award”, w którym nagradzane są produkty odznaczające się wybitną jakością wzorniczą. Obejmuje on 16 rozmaitych grup tematycznych, w tym m.in. przestrzeń domową, ogród, biuro, przestrzeń publiczną, a także oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Wyjątkowe targi

W ramach targów na specjalnie przygotowanej scenie w jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się rozmaite prelekcje i spotkania tematyczne.

Wyjątkowe targi

W specjalnie wydzielonej strefie można było podziwiać produkty nagrodzone w plebiscycie „Top Design Award”, wśród których znalazła się bateria z filtrem Franke Vital. Więcej o tym modelu piszemy w dziale nowości.

Wyjątkowe targi

Na targach nie brakowało również elementów wyposażenia wnętrza przeznaczonych dla prawdziwych kibiców piłki nożnej i nie tylko.

2019-05-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket