Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMINGTON

Prostownica Curl&Straight Confidence S6606

Prostownica

Proste… kręcenie i stylizacja!

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington zaprezentowała innowacyjną prostownicę Curl & Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych.

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington zaprezentowała innowacyjną prostownicę Curl & Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych.Produkt dostarczany jest w estetycznym pudełku, a w zestawie oprócz prostownicy znajdziemy instrukcję użytkowania oraz wykonany z tworzywa sztucznego rękaw zabezpieczający (zdjęcie 1) i chroniący otoczenie przed ciepłem po jej użyciu. Przewód zasilający zamontowany jest na obrotowym przegubie (zdjęcie 2), co znacząco ułatwia użytkowanie. Tym, co przykuwa uwagę od razu po wyjęciu sprzętu z opakowania, jest oczywiście unikalny kształt płytek prostownicy. Są one skręcone (zdjęcie 3), dzięki czemu pozwalają na łatwiejsze uzyskanie loków – wystarczy umieścić w łosy między p łytkami i obrócić prostownicę o 180°. Po tym trzeba chwilę utrzymać tę pozycję, a następnie przesunąć urządzenie w dół. Aby uzyskać loki (zdjęcie 4) z winięte d o w ewnątrz, o bracamy urządzenie w prawo, w stronę głowy, a po skręceniu w lewo loki będą zwijać się na zewnątrz. Jako że po zamknięciu płytki są położone płasko względem siebie, to pomimo ich skręconego kształtu Remington Curl & Straight Confidence S6606 również znakomicie prostuje włosy.

Niezwykle istotną i przydatną funkcją jest możliwość regulacji temperatury przy pomocy wygodnego pokrętła. Zakres wynosi od 150 do 230 °C, a temperatura jest prezentowana na czytelnym cyfrowym wyświetlaczu (zdjęcie 5). D zięki temu może być ona dostosowana do różnych typów włosów. Mniejszą temperaturę stosujemy przy włosach delikatnych, a większą przy grubych włosach, które są trudne w stylizacji. Nie zabrakło także funkcji blokady temperatury. O bezpieczeństwo dba z kolei system automatycznego wyłączenia, który po 60 minutach bezczynności automatycznie wyłączy sprzęt.

W celu wygodnego użytkowania producent wprowadził kilka rozwiązań. Przede wszystkim na bocznych krawędziach płytek umieszczono niewielkie grzebienie prowadzące, które pozwalają na równomierne prowadzenie po kosmykach włosów i uzyskanie precyzyjnego efektu. Do tego na końcu prostownicy umieszczono specjalną chłodną końcówkę (zdjęcie 6), chwytając którą, można wygodniej obracać prostownicą. Warto przy tym zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonano płytki grzewcze. Jest to ceramika pokryta antystatyczną powłoką turmalinową. W porównaniu z prostownicą konkurencji z tradycyjnymi płytkami ceramicznymi zapewnia ona faktycznie gładszy poślizg, a przy tym włosy nie elektryzują się.

Remington Curl & Straight Confidence S6606 to niezwykle innowacyjny i funkcjonalny produkt. Można go polecić przede wszystkim paniom, które poszukują uniwersalnej prostownicy, która pozwoli im również wygodnie kręcić loki, a które nie lubią korzystać z tradycyjnych lokówek. Dużą zaletą jest możliwość regulacji temperatury, więc ze sprzętu może korzystać kilku domowników o różnych typach włosów.

Proste…

(zdjęcie 1)

Proste…

(zdjęcie 2)

Proste…

(zdjęcie 3)

Proste…

(zdjęcie 4)

Proste…

(zdjęcie 5)

Proste…

(zdjęcie 6)

2019-05-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket