Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BSH

Gerhard Dambach nowym CFO

Gerhard Dambach

Gerhard Dambach został nowym członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w spółce BSH Hausgeräte GmbH, będącej czołowym europejskim producentem urządzeń gospodarstwa domowego.

Od 1 września 2019 r. dr Dambach, jako członek zarządu spółki BSH, jest odpowiedzialny za finanse i kontroling oraz objął stanowisko labor relations director w grupie BSH . Do jego obowiązków należeć będzie również opieka nad regionem Ameryki Północnej spółki BSH (Stany Zjednoczone i Kanada). Gerhard Dembach ukończył studia doktoranckie w dziedzinie inżynierii przemysłowej, a od 1993 r. pracuje w grupie Bosch, zajmując różne stanowiska, w tym kierownicze, w dziedzinie finansów i kontrolingu. Na swoim ostatnim stanowisku pełnił funkcję prezesa zarządu włoskiego oddziału Boscha, odpowiadając za regiony Włoch i Grecji. Jest on również obecnym prezesem Niemiecko-Włoskiej Izby Handlowej.

Gerhard Dambach to odnoszący sukcesy menedżer i doświadczony biznesmen posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie oraz szeroką wiedzą w zakresie zarządzania biznesem komercyjnym. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie naszej współpracy w zarządzie – powiedział prezes zarządu spółki BSH – Uwe Raschke.

Powołanie do zarządu spółki BSH jest dla mnie zarówno wyzwaniem, jak i źródłem motywacji. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie tego ekscytującego zadania, jakim jest pomoc w kierowaniu rozwojem tej wyjątkowej firmy, prowadzącej działalność na rynku, na którym zachodzą obecnie radykalne zmiany – powiedział Gerhard Dambach.

2019-10-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket