Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SHARP

Największy na świecie telewizor 8K LCD

Największy na świecie

Na berlińskich targach IFA firma Sharp przedstawiła najnowszy 120-calowy ekran 8K i system 8K+5G z najnowszymi rozwiązania z obszaru AIoT.

Stoisko firmy Sharp prezentowało nie tylko szeroką gamę produktów 8K, takich jak ogromny, 120-calowy ekran, prosumencki aparat, kamerę, ale także rewolucyjny system 8K+5G, który obejmuje przykłady wykorzystania techniki 8K w takich obszarach jak medycyna i sztuka. Uczestnicy targów mogli się zapoznać z linią „inteligentnych” rozwiązań Sharp AIoT, w tym z najnowszymi aktualizacjami dla RoBoHoN – wyjątkowego robota – telefonu komórkowego. Na tegorocznych targach japońska firma przedstawiła plany dotyczące dalszej ewolucji ultranowoczesnego systemu 8K+5G, którego działanie opiera się na wykorzystaniu nowych możliwości szybkiej transmisji danych oferowanej w ramach techniki mobilnej 5G, w tym obrazowania 8K (UHD) i obiecują zmienić życie konsumentów na wielu różnych polach, od produkcji i transmisji wideo po medycynę i edukację.

Odkąd w 2011 r. wprowadziliśmy na rynek pierwszy na świecie wyświetlacz 8K, nieustannie rozwijamy produkty 8K w obszarze konsumenckim (B2C). Obecnie, dzięki postępom dokonanym w komunikacji i obrazowaniu, jesteśmy także w stanie zaoferować nową jakość w kategorii produktów przeznaczonych dla klientów biznesowych (B2B) – ogłosił Kazuhiro Kitamura, prezes globalnej jednostki biznesowej ds. systemów telewizyjnych (Global TV Systems BU President) oraz szef działu biznesu w Europie (Head of Business Europe).

2019-10-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket