Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BREVILLE

Ekspres kolbowy z młynkiem Barista Max VCF126X

Ekspres kolbowy z młynkiem

Kawa jak od baristy

Najnowsza propozycja marki Breville to urządzenie nietuzinkowe. We wspólnej obudowie zamknięto znakomitej jakości ekspres kolbowy oraz młynek. Dzięki temu mamy pod ręką wszystko, co jest niezbędne do przygotowania świetnej kawy, zupełnie jak w profesjonalnej kawiarni.

Breville Barista Max VCF126X jest propozycją dla tych, którym zależy na pełnej kontroli podczas procesu parzenia. Wbudowany młynek Tap&Go ma funkcję mielenia na żądanie i 30 regulowanych ustawień grubości mielenia kawy. Czytelna skala informuje użytkownika o tym, jaka struktura zmielonych ziaren będzie odpowiednia do przygotowywanej kawy. Stożkowe ostrza ze stali nierdzewnej umożliwiają uzyskanie jednolitej grubości zmielonych ziaren. System Temp IQ Shot Control wykorzystuje trzy elementy, które wpływają na jakość espresso. Thermoblock zapewnia szybkie i stałe nagrzewanie, zaawansowany regulator PID stabilizuje temperaturę wody, a funkcja łagodnej preinfuzji umożliwia bardziej równomierną ekstrakcję.

Funkcja automatycznej regulacji pojemności pozwala wybrać pojedynczą (30 ml) lub podwójną (60 ml) porcję espresso, mierząc odpowiednią objętość wody. Przycisk manualnej kontroli pojemności pozwala operować taką objętością wody, jaką tylko zechcemy. Kolba o średnicy 58 mm (taka jak w profesjonalnych ekspresach) umożliwia bardziej równomierne rozłożenie zmielonych ziaren kawy, a przez to odpowiednią ekstrakcję. Pełnowymiarowa dysza pary pozwala na przygotowanie idealnej pianki mlecznej do takich specjałów jak latte macchiato czy cappuccino. W zestawie z ekspresem znajdziemy dzbanek do mleka o pojemności 460 ml wykonany ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy w yposażenia to 2 filtry z pojedynczymi ściankami, profesjonalny ubijak do k awy oraz akcesoria do c zyszczenia, takie jak tarcza, wycior i pędzelek. Uzyskanie wybornego smaku kawy umożliwia włoska pompa wytwarzająca ciśnienie o wartości 15 barów. Zbiornik na wodę ma pojemność 2,8 l.

Ekspres kolbowy z młynkiem
Ekspres kolbowy z młynkiem
2019-12-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket