Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KOELNMESSE

Targi Eisenwarenmesse 2020

Targi

W dniach 1–4 marca 2020 r. Kolonia ponownie stanie się miejscem spotkania międzynarodowej branży narzędziowej. Przez cztery dni ok. 2800 dostawców z ponad 55 krajów przedstawi m.in. narzędzia, wyposażenie przemysłowe, systemy mocujące czy sprzęt remontowy.

Jakość wystawców po raz kolejny pokazuje, że Eisenwarenmesse – Międzynarodowe Targi Narzędzi w Kolonii są światowym numerem 1 w branży sprzętu – twierdzi Catja Caspary, wiceprezes Koelnmesse GmbH. – Jest to najlepsze miejsce spotkań dla kupujących i decydentów branży. Ofertę produktów i wystawców uzupełnia bogaty i różnorodny program wydarzeń dotyczących branżowych trendów. Jedną z głównych atrakcji targów jest prezentacja „EISEN Innovation Award powered by ZHH” podczas EISENforum.

W marcu na targach Eisenwarenmesse w Kolonii pojawi się nowa hala i zwiększy się przestrzeń wystawiennicza. Stoiska będą równo rozmieszczone we wszystkich halach. Najwięcej przestrzeni nadal zajmuje sekcja narzędzi w halach: 2, 4, 5, 10 i 11. Temat zaopatrzenia przemysłowego można ponownie znaleźć w halach 2–5, a wystawcy z segmentów: łączenia i elementy mocujące oraz majsterkowanie zostaną umieszczeni w halach 2–5 i 11. Dzięki tej strukturze odwiedzający targi zyskają szersze spojrzenie na strukturę imprezy.

W 2020 r. ponownie ponad 85 proc. wystawców przyjedzie z zagranicy. Oprócz wielu wystawców z Niemiec, inne kraje europejskie będą również bardzo silnie reprezentowane w Kolonii, wśród nich warto wymienić: Włochy, Polskę czy Holandię. Spoza kontynentu czeka nas liczna reprezentacja firm z Chin, Indii, Tajwanu, USA czy Hongkongu. Dzięki współpracy z Cordless Alliance System na Eisenwarenmesse pojawi się również bogata reprezentacja elektronarzędzi. Również w 2020 r. Zentralverband Hartwarenhandel e.V. (ZHH / Central Association of the Hardware Trade) i Koelnmesse po raz kolejny uhonorują najlepsze produkty z dziedziny narzędzi, elementów złącznych i mocowań, wyposażenia oraz zaopatrzenia przemysłowego nagrodą „EISEN Innovation Award powered by ZHH”. Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na innowacje, ceremonia wręczenia nagród odbędzie się już pierwszego dnia targów o godz. 10.00 w trakcie EISENforum w hali 11.1. Laureaci i wszyscy nominowani będą prezentowani odwiedzającym targi przez cały czas trwania imprezy na specjalnej wystawie.

2019-12-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket