Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AQUAPHOR

10 tys. zł dla młodych sportowców

10 tys. zł

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O zdrowie trzeba dbać, a jednym ze sposobów wspierania odporności organizmu i kondycji fizycznej, jest dbałość o prawidłowe nawodnienie. Woda to życie, zdrowie i aktywność. Bez wody nie ma nic. Przekonuje nas o tym firma AQUAPHOR, producent filtrów do wody, którego celom przyświeca dewiza – jakość wody to jakość życia.

Popularyzowanie zdrowego stylu życia to kluczowy element akcji społecznej AQUAPHOR, wspierającej młodych sportowców. Firma zaangażowała do niej ambasadorów – światowej sławy pływaczkę i mistrzyni olimpijską Otylię Jędrzejczak oraz  znanego polskiego podróżnika Aleksandra Dobę, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Akcja, której patronat objęła firma AQUAPHOR nosi nazwę „W swoim żywiole”. Do programu mogą zgłosić się młodzi sportowcy, którzy szukają wsparcia i pomocy w rozwijaniu swojego talentu. Aby wziąć udział, należy wysłać swoje zgłoszenie, opisać swoją pasję i przekonać do siebie jury. Spośród zgłoszeń kapituła, na czele z ambasadorami akcji: Otylią Jędrzejczak i Aleksandrem Dobą, wybierze osoby, które zostaną nagrodzone stypendiami. Zostanie przyznanych 10 stypendiów w wysokości 10 000 złotych. Akcja wystartowała z początkiem września i potrwa do połowy grudnia, kiedy zostaną przyznane stypendia. Zgłoszenia można wysyłać do połowy 15 listopada, poprzez zarejestrowanie się na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl.

Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Jako, że kojarzymy się bezpośrednio z wodą, chcemy przyciągnąć do siebie w szczególności pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na innych młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą – zgłoś się do naszego programu – mówi Marzena Lewandowska, dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Wszystkie szczegóły, regulamin i zasady akcji są dostępne na stronie: www.wswoimzywiole.edu.pl.

10 tys. zł
2020-09-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket