Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Urządzaj i oszczędzaj

Urządzaj

Jesień to doskonały moment na zakup nowych urządzeń AGD i RTV. Decyzję zakupową może ułatwić promocja zorganizowana przez firmę Samsung. Dzięki niej możemy wyposażyć kuchnię i salon w innowacyjne urządzenia – w tym w piekarnik Dual Cook Flex oraz telewizor QLED – oraz otrzymać nawet do 1500 zł zwrotu.

W dobrze zaprojektowanej kuchni każdy element ma znaczenie, dlatego warto przemyśleć dobór urządzeń do zabudowy. Większość z nas nie wyobraża sobie kuchni bez piekarnika. Dlatego tak ważne jest, aby był on wyposażony w funkcje, które sprawią, że przygotowywanie potraw będzie prostsze i szybsze. Płyta indukcyjna powinna umożliwiać gotowanie nawet w dużych naczyniach i zapewniać intuicyjną obsługę. W zadbaniu o świeże powietrze w kuchni w trakcie gotowania pomoże okap, który pracuje cicho i wydajnie, a dzięki funkcji Booster usuwa zapachy błyskawicznie. Z kolei po gotowaniu przychodzi czas na sprzątanie. Tutaj niezawodna będzie zmywarka z funkcją WaterWall, w której zastosowano opatentowaną technikę ściany wodnej. Gotowanie nie mogłoby się udać bez lodówki. Wybrane modele do zabudowy Samsunga wykorzystują technikę Space Max, która gwarantuje więcej miejsca do przechowywania, nawet w zabudowie. Uzupełnieniem kompleksowo wyposażonej kuchni jest mikrofalówka, która pozwala nie tylko na rozmrażanie i podgrzewanie potraw, ale też gwarantuje zdrowe opcje gotowania.

Piekarnik Dual Cook Flex i wspomniane przed chwilą urządzenia do zabudowy Samsunga mogą zapewnić wyposażenie kuchni na najwyższym poziomie. Wiedząc, że coraz częściej decydujemy się na kompleksowe urządzanie kuchni, Samsung przygotował promocję, w której możemy uzyskać zwrot na konto do 1500 zł. To doskonała okazja, aby wymienić nie tylko urządzenia AGD, ale i RTV – w promocji bierze udział także telewizor QLED.

Aby wziąć udział w promocji i zagwarantować sobie zwrot w wysokości 1500 zł, należy dokonać zakupu piekarnika Dual Cook Flex, trzech urządzeń do zabudowy oraz telewizora QLED (kompletna lista modeli objętych promocją znajduje w regulaminie akcji). Następnie należy zarejestrować zgłoszenie na stronie internetowej www.kuchnia.samsung.pl nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji oraz zostawić opinię o produkcie. Akcja trwa od 1 września do 1 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

2020-09-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket