Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Nowa era innowacji i wrażeń wirtualnych

Nowa era innowacji

Na początku września 2020 r. firma Samsung zorganizowała wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Life Unstoppable”. Podczas tego wirtualnego spotkania można było bliżej poznać najnowsze urządzenia Samsunga, a także dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach technicznych w nich wykorzystywanych. Wszystko to podane było w nietypowy, interaktywny i innowacyjny sposób. Samsung zaprezentował, jak najnowsze, „inteligentne” produkty współpracują ze sobą, aby dopasować się do stylu życia ich użytkowników.

Rozwiązania techniczne firmy Samsung pozwoliły na zniesienie dotychczasowych ograniczeń, łącząc kluczowe aspekty naszego życia: pracę i rozrywkę. Dzięki urządzeniom, które płynnie łączą się ze sobą, możemy doświadczyć wyjątkowych wrażeń.

W tym roku poddaliśmy ponownej, całkowitej weryfikacji nasz związek z technologią w sposób, jakiego nikt się nie spodziewał – mówi Benjamin Braun, chief arketing officer Samsung Europe. – Firma Samsung akceptuje i docenia zachodzące zmiany, ale stara się też przewidywać i wybiegać myślami w przyszłość, wprowadzając innowacje. Nieustannie wypełniamy naszą misję, zgodnie z którą chcemy tworzyć odważne, rewolucyjne technologie. W związku z tym nie ma lepszego sposobu na zaprezentowanie naszej oferty na rok 2020 niż prezentacja gamy urządzeń całkowicie zmieniających doświadczenia oparte na wirtualnej technologii. Dziś zaproponowaliśmy tylko przedsmak tego, w jakim kierunku firma Samsung chce podążać w najbliższej przyszłości, gdyż naszym celem jest ciągłe dostarczanie rozwiązań, które umożliwią użytkownikom życie pełnią życia.

Uczestnicy wydarzenia „Life Unstoppable” mogli bliżej poznać m.in. nowe urządzenia mobilne – smartfony, smartwatche, sprzęt audio i telewizory marki Samsung. Nas jednak najbardziej interesowało duże AGD, które tego dnia zaprezentował koreański producent.

Samsung przywiązuje ogromną wagę do tego, aby pomagać użytkownikom w lepszym zarządzaniu zapasami i ograniczaniu ilości marnowanego jedzenia. Obecna sytuacja sprawiła, że rzadziej odwiedzamy sklepy, jednak podczas wizyt w supermarketach kupujemy więcej produktów. Mając to na uwadze, producent zaproponował rozwiązanie, które pozwoli wydłużyć przydatność produktów spożywczych oraz zapewni ich świeżość na dłużej. Korzystająca z unikalnej techniki SpaceMax lodówka RB7300T Classic Refrigerator zapewnia niespotykaną dotąd przestrzeń 385 l na trzech różnych poziomach wysokości, co umożliwia wydłużenie listy zakupów o kolejne pozycje. Dzięki dużej energooszczędności model ten wspiera użytkowników również w utrzymaniu zrównoważonego stylu życia. Zoptymalizowany pod kątem oszczędności kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zawartości lodówki, zużywając do 50 proc. mniej energii.

Firma Samsung zaprezentowała także nowe, energooszczędne i „inteligentne” pralki. Model WW9800T, bazujący na sztucznej inteligencji, jest wyposażony w intuicyjny panel sterowania AI, który automatycznie uczy się preferowanych ustawień i cykli. Zastosowana w urządzeniu technika Samsung EcoBubble ogranicza zużycie detergentu, łącząc go z powietrzem i wodą, aby wytworzyć delikatną pianę. Oparta na technice QuickDrive, nowa linia urządzeń skraca czas prania nawet o 50 proc., a zużycie energii ogranicza o 20 proc.

Po sparowaniu pralki z najnowszą suszarką DV8000T możemy zaprogramować cały cykl czyszczenia ubrań zgodnie z naszymi preferencjami. Oba urządzenia komunikują się dzięki rozwiązaniu Auto Cycle Link, automatycznie dobierając odpowiedni program dla odzieży. Ponadto nowa suszarka została wyposażona w pompę ciepła i pracuje w klasie efektywności energetycznej A++.

Firma Samsung poszerza także ofertę personalizowanych urządzeń, które dostosowują się do potrzeb i stylu użytkowników o nowy model lodówki Bespoke. Modułowa lodówka będzie dostępna na rynkach europejskich od października. Jej atutem jest to, że można ją w prosty sposób dopasować do wystroju wnętrza, korzystając z wielu opcji kolorystycznych i rodzajów wykończenia. Elastyczność w zakresie dostosowania lodówki do indywidualnych potrzeb sprawia, że zmiany możemy wprowadzić w dowolnym momencie, a tym samym wyrazić swoją osobowość przez design.

Nowa era innowacji

Wśród premierowych modeli można było zobaczyć lodówkę RB7300T Classic Refrigerator z techniką SpaceMax, umożliwiającą przechowywanie większej ilości żywności.

Nowa era innowacji

Nowościami w ofercie Samsunga są także pralka WW9800T i suszarka do ubrań DV8000T. Obydwa urządzenia wyposażono w rozwiązania „smart”, a także możliwość automatycznego połączenia z innymi sprzętami.

Nowa era innowacji

Na rynkach europejskich debiutuje gama lodówek Bespoke, które można personalizować i dostosować do potrzeb użytkownika oraz aranżacji kuchennego wnętrza.

2020-09-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket