Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TCL

„Piątek z TCL”

„Piątek

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu piątko-weekendów kupić wybrany produkt TCL, by wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, która rozpoczyna się 16 października 2020, promuje Ambasador marki Krzysztof Piątek.

Firma TCL Polska przygotowała dla swoich konsumentów specjalną ofertę. Promocja, wspierana przez ambasadora marki Krzysztofa Piątka, rozpoczyna się pod hasłem „Piątek z TCL”. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy w ciągu jednego z dziesięciu piątko-weekendów pomiędzy 16 października a 20 grudnia br. kupić produkt objęty promocją, zarejestrować się na stronie www.piatekztcl.pl i zgłosić tam swój zakup.

Akcja obejmuje 4 kategorie produktów TCL, w tym piętnaście topowych modeli telewizorów takich jak MINI LED czy 8K, wyróżniony nagrodą EISA soundbar RAY DANZ, premierowy smartfon TCL 10 PLUS oraz nowoczesne lodówki, które zadebiutowały niedawno na polskim rynku.

Do odebrania są do wyboru produkty TCL, vouchery streamingowe do platform Netflix, Eleven Sport czy Spotify,  lub nagrody z podpisami światowej klasy piłkarzami, którzy tworzą Drużynę Ambasadorów TCL, w tym Krzysztofa Piątka. Wartość poszczególnych nagród to nawet 900 zł. Szczegółowa lista produktów biorących udział w promocji znajduje się w poniższej tabeli:

„Piątek

Zakupów dokonać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych u autoryzowanych partnerów handlowych TCL, między innymi takich jak Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet, My Center i wielu innych (szczegółowa lista w regulaminie promocji) .

 

„Piątek

Uczestnicy akcji mogą zarejestrować zakup na dedykowanej stronie nie wcześniej niż w 31. jednak nie później niż w 60. dniu po zakupie swojego produktu. Po wypełnieniu zgłoszenia i załączeniu skanu dowodu zakupu, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania potwierdzenia, zostanie wysłana wybrana nagroda.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie :

www.tcl.com/pl/pl/piatekzTCL.com. Rrejestracji można dokonać na stronie: www.PIĄTEKzTCL.pl

2020-10-16

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket