Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Klub

MEDIA MARKT

Klub MediaMarkt

2019-04-25

Ruszył program lojalnościowy pod nazwą Klub MediaMarkt, który daje jego uczestnikom wiele korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w jednym ze sklepów stacjonarnych MediaMarkt.

Czytaj więcej...
Zamień tradycyjny

BOSCH

Zamień tradycyjny na perfekcyjny

2019-04-25

Akcja promocyjna marki Bosch to propozycja dla klientów, którzy w wiosennych porządkach chcą się wspomóc wydajnym odkurzaczem bezprzewodowym.

Czytaj więcej...
Kup piekarnik

SIEMENS

Kup piekarnik i odbierz premię

2019-04-25

Piekarniki iQ500 marki Siemens zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą jeszcze szybciej przygotować ulubione dania.

Czytaj więcej...
Filtr HEPA

GORENJE

Filtr HEPA gratis

2019-04-25

Nowa promocja marki Gorenje jest kierowana do tych klientów, którzy poszukują wydajnego i niezawodnego odkurzacza.

Czytaj więcej...
Zyskaj do 500 zł

BOSCH

Zyskaj do 500 zł za zakup robota

2019-04-25

Linia OptiMUM to jedne z najbardziej zaawansowanych robotów kuchennych w ofercie marki Bosch, które teraz dostępne są w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FRANKE

Kuchnia w Twoim stylu

2019-04-25

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja, ponieważ fi rma Franke wystartowała z nową ofertą promocyjną na 2019 r.

Czytaj więcej...
Czas

VARTA

Czas na zabawę

2019-03-28

Varta Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji „Czas na zabawę”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej: 5000 zł na wymarzony wakacyjny wyjazd.

Czytaj więcej...
Perfekcyjny

BOSCH

Perfekcyjny duet

2019-03-28

„MasterChef Junior” i marka Bosch to duet perfekcyjny. W cztery lata wspólnie udało się stworzyć receptę na interesujący kulinarny program. Jego główne składniki to ciekawa formuła, niezawodni mali kucharze i bardzo dobrej jakości sprzęt.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket