Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

W zestawie taniej

DEFINITIVE TECHNOLOGY MARANTZ

W zestawie taniej

2019-12-03

Firma Horn Distribution, która jest oficjalnym polskim dystrybutorem sprzętu Marantza i Definitive Technology, ogłosiła promocję na zestawy stereofoniczne stworzone w oparciu o modele tych dwóch marek. W jednym z zestawów amplituner z CD – model Melody X – można otrzymać za 1 zł.

Czytaj więcej...
„Canal+Netflix”

PLATFORMA CANAL+

„Canal+Netflix” w jednym pakiecie

2019-12-02

Platforma Canal+ zwiększa ofertę filmów VoD dla swoich klientów o dostęp do serwisu Netflix przygotowując atrakcyjną promocję.

Czytaj więcej...
Głośnik Heos 1 HS2

DENON, MARANTZ

Głośnik Heos 1 HS2 w promocyjnej cenie

2019-12-02

Firma Horn Distribution, polski dystrybutor Denona i Marantza, ogłosiła świąteczną promocję, w której głośnik multiroom Denon Heos 1 HS2 można nabyć za połowę ceny detalicznej.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowy

BOSCH

Bezprzewodowy porządek

2019-12-02

Marka Bosch, chcąc ułatwić świąteczne porządki, przygotowała specjalne promocje na odkurzacze bezprzewodowe z linii Unlimited, Athlete oraz Flexxo.

Czytaj więcej...
Kuchnia premium

SIEMENS

Kuchnia premium z premią

2019-12-02

Urządzenia premium firmy Siemens teraz z premią! W listopadzie wystartowała akcja promocyjna typu cashback dla wybranych sprzętów kuchennych do zabudowy tego producenta.

Czytaj więcej...
Uprość

BEKO

Uprość sobie życie

2019-12-02

Firma Beko ogłosiła akcję promocyjną, w której przy zakupie suszarki bębnowej można otrzymać bonus o wartości nawet do 400 zł. Aby skorzystać z oferty, należy w ciągu 14 dni od daty zakupu zarejestrować zakupione urządzenie na stronie internetowej tego producenta.

Czytaj więcej...
Komplet korzyści

AMICA

Komplet korzyści

2019-11-28

Amica przygotowała dla klientów promocyjną ofertę na zestawy urządzeń do zabudowy kuchennej, w której można otrzymać nawet do 400 zł zwrotu kwoty wydanej na zakupiony sprzęt.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket