Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wizyta w fabryce TCL

TCL

Wizyta w fabryce TCL i test X10

2020-02-09

W fabryce w Żyrardowie dziennikarze mieli możliwość zobaczenia, jak montuje się telewizory w największym zakładzie produkcyjnym TCL w Europie, i przetestowania najnowszego telewizora TCL X10. 

Czytaj więcej...
Duże AGD na targach

TARGI 2020

Duże AGD na targach w 2020 roku

2020-02-05

W 2020 r. nie zabraknie cyklicznie odbywających się imprez targowych, na których będzie można zobaczyć innowacyjne AGD i nie tylko. Niekiedy sprzęt ten nie jest głównym punktem programu, lecz stanowi doskonałe uzupełnienie oferty targowej rozmaitych wystawców. Prezentujemy wybrane spośród wielu tegorocznych imprez, na których dużego AGD, zarówno tego wolnostojącego, jak i do zabudowy, z pewnością nie zabraknie.

Czytaj więcej...
AGD i sztuczna inteligencja

Targi CES 2020

AGD i sztuczna inteligencja

2020-02-03

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas wielu producentów zwracało uwagę na rolę sztucznej inteligencji w naszym życiu i rozmaite udogodnienia, jakie wraz z jej obecnością mogą się pojawić w różnego rodzaju sprzęcie, w tym również w AGD.

Czytaj więcej...
Aplikacja Creative Park

CANON

Aplikacja Creative Park na Święta

2019-12-16

Na przed świątecznym spotkaniu zaproszeni goście mogli poznać najnowszą aplikację Canona Creative Park i w praktyce wykonać projekt ozdoby świątecznej. To powrót do zapomnianych wycinanek w atrakcyjnej formie.

Czytaj więcej...
Nowości i strategia działania

TCL

Nowości i strategia działania

2019-12-05

Na przed świątecznym spotkaniu zaproszeni dziennikarze poznali strategię działania firmy TCL oraz modele telewizorów z wyższej półki, które zobaczymy w sklepach jeszcze w tym roku i na początku przyszłego. 

Czytaj więcej...
Prawidłowe postępowanie

ELEKTROEKO

Prawidłowe postępowanie z elektroodpadami

2019-12-03

Obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci odbywały się w tym roku pod znakiem eksperckich konferencji i debat w Ministerstwach Środowiska oraz Przedsiębiorczości i Technologii, pikników edukacyjnych dla dzieci oraz zbiórek e-odpadów w firmach czy instytucjach. A dyskutować i edukować jest o czym, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie organizacji odzysku ElektroEko, co piąty Polak pozbywa się elektrośmieci w sposób nielegalny.

Czytaj więcej...
Elegancki twardziel –

CAT

Elegancki twardziel – Smartfon S52

2019-12-02

Marka Cat po raz kolejny odpowiada na rynkowe potrzeby, tym razem prezentując model S52. Polska premiera urządzenia została zorganizowana w klimacie nawiązującym do filmów o postaci Jamesa Bonda – najelegantszego twardziela w świecie popkultury.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket