Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Słuchawki Outlier Air Sports

CREATIVE

Słuchawki Outlier Air Sports

2019-08-31

Na rynku pojawia się coraz więcej bezprzewodowych słuchawek dokanałowych, całkowicie pozbawionych kabli, nawet tych krótkich, łączących obydwa przetworniki. Swoją propozycję, w dodatku bardzo interesującą, ma w ofercie także firma Creative. Mowa tutaj o modelu Outlier Air Sports, który mieliśmy przyjemność testować.

Czytaj więcej...
Multimedialny dekoder

CYFROWY POLSAT

Multimedialny dekoder EVOBOX IP

2019-08-31

To pierwszy z rodziny odbiorników Evobox Cyfrowego Polsatu niewymagający anteny satelitarnej do oglądania kanałów telewizyjnych. Wystarczy dołączyć go do Internetu przewodowo lub bezprzewodowo (Wi-Fi), ale trzeba być abonentem jednego z trzech operatorów: Orange, Netii lub Plusa.

Czytaj więcej...
Wideorejestrator Roadcam 1 CE

TECHNISAT

Wideorejestrator Roadcam 1 CE

2019-08-05

Firma TechniSat rozszerzyła swoją ofertę o wideorejestrator samochodowy z G-sensorem, GPS, trybem parkingowym i czujnikiem ruchu.

Czytaj więcej...
Dekodery

CYFROWY POLSAT

Dekodery Evobox HD i Evobox Lite

2019-07-01

Multiroom w praktyce

W redakcji mieliśmy możliwość testowania dwóch najnowszych dekoderów Cyfrowego Polsatu: Evobox HD i Evobox Lite w zestawie Multiroom HD.

Czytaj więcej...
Słuchawki SXFI Air

CREATIVE

Słuchawki SXFI Air

2019-06-14

Stwórz własny profil brzmieniowy

Producenci słuchawek bezprzewodowych nie spoczywają na laurach i wciąż opracowują nowe rozwiązania oraz systemy, które mają sprawić, że korzystanie ze słuchawek będzie nie tylko wygodne, ale również pozwoli w pełni zanurzyć się w odtwarzanych przez nie dźwiękach.

Czytaj więcej...
Prostownica

REMINGTON

Prostownica Curl&Straight Confidence S6606

2019-05-27

Proste… kręcenie i stylizacja!

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington zaprezentowała innowacyjną prostownicę Curl & Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych.

Czytaj więcej...
Soundbar

SAMSUNG

Soundbar HW-N650

2019-04-25

Soundbar HW-N650 jest jednym z najbardziej zaawansowanych zestawów dwukomponentowych (soundbar + subwoofer) w ofercie Samsunga. Wyżej znajdują się juz tylko modele z systemem Dolby Atmos. HW-N650 działa w trybie dźwięku 5.1 i jest wprost naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD 55DC760

TCL

Telewizor Ultra HD 55DC760

2019-04-10

W redakcji testowaliśmy telewizor marki TCL z systemem Android TV, który ma szereg ciekawych rozwiązań, w tym wyszukiwanie głosowe z asystentem Google.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket