Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Winiarki

AMICA

Winiarki WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1

2019-03-01

Chłodzenie wina w kuchennej zabudowie

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także w Polsce konsumenci coraz częściej nabywają te produkty. Mając to na uwadze, Amica wprowadziła do oferty pierwsze nowoczesne modele do zabudowy o symbolach WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka LA8990SS

2019-03-01

Pojemny model z linii Sinfonia

Linia AGD Sinfonia marki Concept powiększyła się o pojemną 4-drzwiową chłodziarkozamrażarkę, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Suszarka

MIELE

Suszarka TWV 680 WP Passion

2019-03-01

Ekonomiczne i ekologiczne suszenie

W ciągu ostatnich 15 lat firma Miele – pionier w dziedzinie pielęgnacji tkanin – zmniejszyła zużycie prądu w swoich suszarkach o ponad 60 proc. Ponieważ wszystkie suszarki nowej generacji T1 są wyposażone w efektywną energetycznie pompę ciepła, dlatego już dziś osiągają klasę efektywności A+++.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba i7+

2019-03-01

Samodzielny jak nigdy

Marka iRobot, jako pionier w branży robotyki, zaprezentowała na polskim rynku najnowszy i najbardziej zaawansowany robot odkurzający w swojej ofercie. Roomba i7+. Dzięki wprowadzonym innowacjom urządzenie jest niezwykle samodzielne, a od użytkownika wymaga minimalnej ingerencji.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

PHILIPS

Oczyszczacz powietrza AC2729/50

2019-03-01

Funkcja nawilżania

Nowy oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2 w 1 Philips AC2729/50 łączy w sobie dwie funkcje i doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami smogowymi, powodującym dyskomfort suchym powietrzem, ale też szkodliwymi gazami, alergenami, bakteriami i wirusami.

Czytaj więcej...
Suszarka do żywności

GOTIE

Suszarka do żywności GSG-500

2019-03-01

Wydajne, obrotowe suszenie

Suszenie to jeden z najczęściej stosowanych domowych sposobów na przedłużenie trwałości produktów. Dzięki niemu możemy dłużej cieszyć się smakiem warzyw owoców czy grzybów, także w długie zimowe wieczory. Przy pomocy suszarki przygotujemy również zdrowe i smaczne przekąski.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Miss W

2019-03-01

Prawdziwa „miss” wśród okapów wyspowych

Firma Ciarko nie przestaje zaskakiwać ofertą swoich produktów. Tym razem wprowadza do sprzedaży okap wyspowy Miss W, który może stać się prawdziwą ozdobą każdej kuchni. Urządzenie doskonale odzwierciedla hasło przyświecające polskiemu producentowi okapów, które brzmi „Perfekcja bez kompromisów”.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

FREGGIA

Chłodziarkozamrażarki LBF360NX i LBF360NW

2019-03-01

Chłodzenie we włoskim stylu

W linii Moderno marki Freggia dostępne są modele LBF360NX (w kolorze inox) i LBF360NW (w kolorze białym). To kolejne przykłady designerskiego chłodnictwa, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne. Urządzenia te pomogą w pełni wykorzystać przestrzeń w kuchni i zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket