Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wolnowary

CROCK-POT

Wolnowary CSC052X i CSC028X

2019-07-02

Zdrowe i smaczne gotowanie

Wolne gotowanie to jeden z najciekawszych trendów we współczesnej kuchni. Pozwala ono na wydobycie pełnego aromatu ze składników i przyrządzenie wyjątkowych dań. Odpowiednie zaś przygotowanie wcześniej potrawy sprawia, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ po powrocie z pracy czekać będzie gotowy posiłek.

Czytaj więcej...
Robot planetarny

SHARP

Robot planetarny SA-FK3003A

2019-07-02

Duża moc i funkcjonalność

Marka Sharp, której ofertę drobnego AGD reprezentuje w Polsce m.in. firma Vestel, konsekwentnie rozwija swoje portfolio produktów. Po prezentacji serii śniadaniowej, blenderów czy wyciskarki do oferty trafił robot planetarny.

Czytaj więcej...
Czajnik elektryczny

ELDOM

Czajnik elektryczny C350 Pola

2019-07-02

Niezastąpiony nie tylko w kuchni

Czajniki elektryczne należą do najpopularniejszych drobnych sprzętów AGD. W kilka minut pozwalają przygotować wrzątek, który można wykorzystać do przyrządzenia gorącego napoju.

Czytaj więcej...
Maszynka do włosów

REMINGTON

Maszynka do włosów HC9100

2019-07-02

Strzyżenie w stylu retro

Marka Remington powiększyła swoją ofertę produktów z linii Heritage. Do golarki foliowej dołączyła tym razem maszynka do strzyżenia włosów HC9100, wyróżniająca się atrakcyjnym i nostalgicznym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

MIELE

Odkurzacz Blizzard CX1 Series 120 Parquet

2019-07-02

Dobra jakość i skuteczność

Ten rok dla firmy Miele jest wyjątkowy, ponieważ obchodzi ona 120 lat istnienia. Z tej okazji zaprezentowano okolicznościowe edycje wybranych produktów zaprojektowanych zgodnie z filozofią Miele: „Immer besser” – „Zawsze lepiej”.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash Pet

2019-07-02

Dla miłośników zwierząt i nie tylko

Filtr wodny to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji we współczesnych odkurzaczach. Nie tylko skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także odświeża i nawilża powietrze. Wybór odkurzacza z filtrem wodnym polecany jest zwłaszcza alergikom czy posiadaczom zwierząt domowych.

Czytaj więcej...
Soundbar z Dolby Atmos

SHARP

Soundbar z Dolby Atmos HT-SBW460

2019-07-02

Wirtualny dźwięk trójwymiarowy

Sharp wprowadza do oferty nowe modele soundbarów obsługujących innowacyjne systemy dźwięku przestrzennego. Wśród nowości pojawił się model HT-SBW460, który obsługuje system 3.1-kanałowy, ale został dodatkowo wyposażony w rozwiązanie pozwalające na przetwarzanie dźwięku Dolby Atmos.

Czytaj więcej...
Głośnik

BANG & OLUFSEN

Głośnik Beoplay A9

2019-07-02

Nowa odsłona designerskiego modelu

Podczas międzynarodowych targów sztuki w Wenecji – La Biennale di Venezia – firma Bang & Olufsen zaprezentowała nową generację modelu Beoplay A9, który po raz pierwszy pojawił się na rynku już w 2012 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket