Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czas

VARTA

Czas na zabawę!!!

2019-03-13

Wygraj z VARTA Consumer Polska!

VARTA Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji „Czas na zabawę”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej: 5 000 zł na wymarzony, wakacyjny wyjazd. Nagrodą, którą otrzyma każdy uczestnik, jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie bookingowym - Travel by Inspire.

Czytaj więcej...
Cyfrowe radioodbiorniki

SHARP

Cyfrowe radioodbiorniki dostępne w Polsce

2019-03-06

Firma Sharp ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży radioodbiorników FM/DAB+ w Polsce. Nowe modele, wyróżniające się nowoczesnym wyglądem i bardzo dobrą jakością wykonania, trafiły do oferty największych sieci handlowych.

Czytaj więcej...
Smart TV,

SAMSUNG

Smart TV, czyli telewizor otwarty

2019-03-06

Na pytanie o to, jaki telewizor wybrać w 2019 r., jest jedna prosta odpowiedź – „inteligentny”. Jak pokazały targi CES, smart TV w wydaniu Samsunga wchodzi na wyższy poziom.

Czytaj więcej...
Uruchomiło specjalny sklep dla graczy

RTV EURO AGD

Uruchomiło specjalny sklep dla graczy podczas Intel Extreme Masters w Katowicach

2019-03-01

Odwiedzający w najbliższy weekend Intel Extreme Masters w katowickim Spodku mogą zrobić zakupy w specjalistycznym sklepie, który RTV Euro AGD uruchomił wraz z firmą HyperX. Sklep oferuje nie tylko wysokiej klasy akcesoria dla graczy, ale zapewnia dodatkowe atrakcje – już od piątku, 1 marca, Leh, Kubon, Bonkol, MKRR3, Saju, Nervarien będą spotykać się z fanami na wspólne rozgrywki.

Czytaj więcej...
Platformy VoD

SYSTEMY, ROZWIĄZANIA, INNOWACJE

Platformy VoD w praktyce

2019-03-01

Rośnie popularność serwisów VoD, szczególnie tych, które oferują najnowsze filmy lub własną produkcję. Mamy możliwości dostępu do nich, wykorzystując różne urządzenia. To także największe źródło materiałów wideo 4K.

Czytaj więcej...
Skuteczna i bezpieczna

DEPILATORY IPL I TRADYCYJNE

Skuteczna i bezpieczna – nowoczesna depilacja

2019-03-01

Usuwanie włosków z różnych partii ciała to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych najczęściej przez kobiety. Najprostszym, ale jednocześnie najbardziej uciążliwym sposobem, w jaki można sobie z nimi radzić, jest golenie. Jednak znacznie więcej możliwości dają nowoczesne depilatory.

Czytaj więcej...
Styl i funkcjonalność

CZAJNIKI ELEKTRYCZNE

Styl i funkcjonalność w kuchni

2019-02-28

Bez wątpienia czajniki elektryczne są jednymi z najpopularniejszych urządzeń w segmencie małego AGD. Są niezbędne w domach, miejscach pracy, a także na wyjazdach, gdyż w każdej chwili pozwalają przygotować ciepły napój. Ich różnorodność jest na tyle duża, że warto wiedzieć, na jakie cechy należy zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...
Otwiera rok

APPLiA POLSKA

Otwiera rok w branży AGD

2019-02-28

Noworocznym spotkaniem APPLiA Polska otworzyła 2019 rok w krajowej branży AGD. Była to również okazja do podsumowania ubiegłorocznych działań oraz omówienia stanu branży.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket