Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Aktualizacja do telewizorów

SHARP

Aktualizacja do telewizorów z serii BL

2020-07-03

Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, Sharp udostępnia najnowszą aktualizację do telewizorów Android TV z serii BL, która w istotny sposób wpływa na ich użytkowanie. Poniżej najważniejsze zmiany w aktualizacji GOTA (Google Over The Air).

Czytaj więcej...
Zdrowie

SOKOWIRÓWKI I WYCISKARKI

Zdrowie w szklance soku

2020-07-02

Świeże owoce to jedno z najlepszych źródeł witamin i składników odżywczych. Jednak nie zawsze mamy ochotę spożywać je w całości, dotyczy to zwłaszcza dzieci. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie dziennej dawki witamin w postaci owoców i warzyw jest spożycie ich w świeżym soku z wyciskarki lub sokowirówki.

Czytaj więcej...
Wzmacnia pozycję rynkową

BETTER PRODUCT

Wzmacnia pozycję rynkową marki Gotie

2020-07-01

Globalna pandemia nie przeszkadza polskiej firmie Better Product w ekspansji na rynkach rodzimym i zagranicznym. Na uwagę zasługują przede wszystkim marki własne, których produkty wyróżniają się znakomitą specyfikacją.

Czytaj więcej...
Z główną nagrodą w konkursie

KAERCHER

Z główną nagrodą w konkursie „Kuchnia Wybór Roku” 2020

2020-07-01

Dwa urządzenia niemieckiego producenta przeznaczone do mycia okien i innych gładkich powierzchni w domu zostały wybrane produktami roku 2020. Główną nagrodę w kategorii duże i małe AGD zdobył „duet marzeń” w walce ze smugami i zaciekami na szybach – myjka do okien WV 6 oraz pad czyszczący KV 4.

Czytaj więcej...
W programie

iROBOT

W programie „Patent na dom”

2020-07-01

Marka iRobot wraz z TVN zapraszają do nowego programu, w którym Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Miruć pokażą, jak z pomysłem zmienić wnętrza. Partnerem strategicznym programu jest marka iRobot.

Czytaj więcej...
Pandemia będzie sprzyjać producentom

SHARP

Pandemia będzie sprzyjać producentom oczyszczaczy powietrza

2020-07-01

Smog, zanieczyszczone powietrze oraz sposoby poprawy jego jakości, obok zmian klimatycznych, to jedno z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych. Obecnych i przyszłych. W okresie pandemii i wzmożonej debaty na temat skuteczności maseczek zabezpieczających przed wirusem temat mechanicznego oczyszczania powietrza, którym oddychamy, staje się szczególnie aktualny

Czytaj więcej...
Kontynuuje współpracę

CROCK-POT

Kontynuuje współpracę z Janem Kuroniem

2020-07-01

Marka Crock-Pot, pionier slow cookingu, kontynuuje współpracę z dotychczasowym ambasadorem – Janem Kuroniem. Doświadczony szef kuchni w dalszym ciągu będzie szerzył w Polsce wiedzę na temat wolnowarów.

Czytaj więcej...
Mop parowy SC 3 EasyFix

KAERCHER

Mop parowy SC 3 EasyFix z „iF Design” 2020

2020-07-01

Mop parowy SC 3 EasyFix marki Kärcher został laureatem tegorocznej nagrody „iF Design Award”. Po raz kolejny czołowy światowy dostawca techniki czyszczenia znalazł się wśród laureatów cieszącej się światową sławą nagrody.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket