Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Prezentuje innowacyjną „wieżę”

LG

Prezentuje innowacyjną „wieżę” piorąco-szuszącą

2020-09-25

Podczas targów IFA 2020 firma LG „wirtualnie” zaprezentowała innowacyjne urządzenie do prania i suszenia. WashTower, bo o nim mowa, to pralka i suszarka zintegrowane w jednej obudowie.

Czytaj więcej...
Oczyścił największy na świecie pomnik

KAERCHER

Oczyścił największy na świecie pomnik Ottona von Bismarcka

2020-09-25

W samym środku hamburskiej metropolii wznosi się największy na świecie pomnik Ottona von Bismarcka. Kärcher zajął się kompleksowym oczyszczeniem wysokiego na 34,3 m i liczącego ponad 100 lat monumentu. Prace trwały ponad dwa miesiące.

Czytaj więcej...
Partnerem targów

GfK

Partnerem targów IFA

2020-09-25

W świecie nadmiaru danych, zakłóceń i niewłaściwego ich wykorzystywania umiejętność wyciągania praktycznych, rzetelnych i ustrukturyzowanych wniosków jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Dlatego IFA, czołowe światowe targi elektroniki konsumenckiej i biurowej, oraz GfK, światowy lider w dziedzinie danych i analiz dla branży produktów konsumenckich, połączyły siły, wzmacniając swoje globalne partnerstwo w celu wsparcia branży.

Czytaj więcej...
Wystartował z projektem

ELECTRO-SYSTEM

Wystartował z projektem #ES2 – Eco Studio Electro-System

2020-09-25

ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego edukuje Polaków w zakresie prawidłowego postępowania z elektroodpadami. Jednym z najnowszych projektów organizacji jest Eco Studio Electro-System (#ES²), czyli jedyne w swoim rodzaju internetowe lekcje przyrody, a jednocześnie doskonała platforma do komunikacji z młodzieżą.

Czytaj więcej...
Nowy kierunek studiów

BSH

Nowy kierunek studiów pod patronatem BSH

2020-09-25

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego otwiera nowy kierunek studiów wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim oraz pięcioma partnerami biznesowymi z regionu. Już od października studenci Wydziału Zarządzania będą mogli zdobywać kompetencje menedżerskie na nowym kierunku – automatyzacja procesów biznesowych.

Czytaj więcej...
Partnerem

APPLiA POLSKA

Partnerem Electronics Show 2021

2020-09-25

Związek APPLiA został partnerem merytorycznym nadchodzącej edycji Electronics Show 2021. Wydarzenie jest przestrzenią spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródłem informacji o zachodzących zmianach w branży elektroniki konsumenckiej i AGD. Zostało zaplanowane na dni od 7 do 9 maja 2021 r.

Czytaj więcej...
Kampania

AMICA

Kampania płyt indukcyjnych 2.0

2020-09-25

Amica rozpoczęła ogólnopolską kampanię produktową płyt indukcyjnych 2.0. Wielozadaniowość, szybkość działania, energooszczędność i niezawodność to podstawowe wyróżniki nowych modeli marki Amica. Na tych cechach skoncentruje się także kampania. Spot reklamowy, który jest w niej wykorzystywany, opowiada o codziennych potrzebach użytkowników AGD.

Czytaj więcej...
Wspiera

AMICA

Wspiera warsztaty terapii zajęciowej

2020-09-25

Fundacja Amicis, wspierana przede wszystkim przez Grupę Amica, po raz kolejny udzieliła pomocy potrzebującym. Tym razem wsparcie w postaci sprzętu AGD trafiło do warsztatów terapii zajęciowej w Zaborowie, organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Dom – Nasz Świat” w Lesznie. Tego typu inicjatywa pozwoli podopiecznym organizacji na aktywizację społeczną, naukę samodzielności i rozwój pasji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket