Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dekodery DVB-S,

TELEWIZJA

Dekodery DVB-S, IPTV oraz VOD

2019-05-15

Wyposażenie dekoderów w łącza bezprzewodowe Wi-Fi i przewodowe LAN umożliwiło dostęp do serwisów VoD i poszerzenie oferty dla swoich klientów. Pojawiły się pierwsze odbiorniki IPTV oferowane przez platformy, które nie wymagają dołączenia anteny satelitarnej, a oferują kanały TV nadawane na żywo.

Czytaj więcej...
Telewizory

NOWY TREND

Telewizory i monitory 8K

2019-05-13

W 2018 r. dwie firmy: Samsung i Sharp rozpoczęły seryjną produkcję telewizorów i monitorów 8K, które trafiły do sklepów. Oferta jest niewielka, ale mają najnowsze rozwiązania techniczne decydujące o jakościowym skoku jakości obrazu.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja

TELEWIZORY

Sztuczna inteligencja w telewizorach 4K i 8K

2019-05-13

W ostatnich dwóch latach większy nacisk położono na zastosowanie sztucznej inteligencji w przetwarzania sygnału wideo, aby uzyskać najlepszy obraz z dowolnego źródła i do wyszukiwania treści za pomocą asystenta głosowego.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Innowacje

SAMSUNG

Innowacje ułatwiające życie

2019-05-08

Podczas targów KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung zaprezentował szereg nowych rozwiązań wzbogacających naszą codzienność i ułatwiających życie.

Czytaj więcej...
Chłodzenie wina

WINIARKI

Chłodzenie wina w domowym zaciszu

2019-05-06

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które są bardzo popularne zwłaszcza w państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Mobilnie

SYSTEMY, ROZWIĄZANIA, INNOWACJE

Mobilnie i bezprzewodowo

2019-04-25

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem wyposażonych w moduł Bluetooth słuchawek czy głośników jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się dobrym jakościowo brzmieniem nie tylko w domowym zaciszu, ale również w plenerze.

Czytaj więcej...
Swoboda sprzątania

ODKURZACZE

Swoboda sprzątania bezprzewodowego

2019-04-25

Jeszcze do niedawna zasilanie akumulatorowe było domeną niemalże tylko odkurzaczy ręcznych. Dziś dzięki coraz większej wydajności akumulatorów oraz bardzo nowoczesnym silnikom elektrycznym mogą się one pochwalić dużą skutecznością działania.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket