Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wynajmij oczyszczacz powietrza

PHILIPS

Wynajmij oczyszczacz powietrza już od 3 zł dziennie!

2018-12-13

Niepokoją Cię informacje na temat jakości powietrza w Polsce? Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips już za niecałe 3zł dziennie i zadbaj o czystsze powietrze w Twoim domu!

Czytaj więcej...
Nie tylko

POMPY DO WODY

Nie tylko do ogrodu

2018-12-11

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy zależy m.in. jej od przeznaczenia, intensywności pracy i wydajności. Dostępne są modele przystosowane zarówno do wody czystej, jak i brudnej. Zależnie od potrzeb możemy wykorzystać modele instalowane na powierzchni wody lub w niej zanurzone.

Czytaj więcej...
Lampka LED z czujnikiem ruchu

GOTIE

Lampka LED z czujnikiem ruchu GML-100

2018-12-11

Lampka LED GOTIE GML-100 to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie przydatne w domu i poza nim. Wyposażone jest w dwa tryby pracy: ciągłe świecenie w formie latarki oraz aktywację przez wykrycie ruchu. Sześć trwałych diod LED daje łagodne, ciepłe światło.

Czytaj więcej...
Smart city

KONICA MINOLTA

Smart city – czy miasta przyszłości będą bezpieczne?

2018-12-11

W listopadowym marszu w Warszawie wzięło udział ponad 250 tys. osób, a za złamanie przepisów policja wciąż szuka kilkudziesięciu uczestników. W 2017 roku zarejestrowano już prawie 8 tys. imprez masowych, a ich liczba rośnie z roku na rok – podobnie jak związane z nimi zagrożenia. Miasta wciąż zmagają się z aktami wandalizmu,

Czytaj więcej...
Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie

CROCK-POT

Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie karpia i piernik z wolnowaru Crock-Pot

2018-12-10

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który kojarzy się z unoszącymi się w domu korzennymi zapachami, przyprawionymi wonią słodkich bakalii i orzechów. Chef Darek Kuźniak, Ambasador marki Crock-Pot w Polsce, przedstawia nowe przepisy na dwa świąteczne klasyki – karpia i piernik – przygotowane nieśpiesznie, w stylu slow-cooking.

 

Czytaj więcej...
Ultrasoniczny

ELECTROLUX

Ultrasoniczny odplamiacz E4WMSTPN1

2018-12-10

Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się rewelacyjnymi wynikami.

Czytaj więcej...
Nowa

WHIRLPOOL

Nowa fabryka suszarek

2018-12-06

Firma Whirlpool otworzyła w Łodzi fabrykę suszarek. Tym samym Łódź stała się najważniejszym elementem planu przemysłowego dla suszarek firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa).

Czytaj więcej...
Prestiżowy tytuł

CAT

Prestiżowy tytuł dla Dominiki Horczewskiej

2018-12-05

W VIII edycji konkursu magazynu „Businesswoman & life” wyjątkowym tytułem „Polish Businesswoman Awards” została uhonorowana Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, dystrybuującej m.in. telefony marki Cat.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket