Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Stawia na

AMICA

Stawia na młodzież i siatkówkę

2020-03-30

W kilku szkołach powiatu szamotulskiego polski producent AGD rusza z projektem „Akademia Siatkówki Amica”. Przewiduje on zorganizowanie zajęć dla młodzieży w wieku 11 lat. Będą się one odbywały w trzech szkołach w Szamotułach oraz w jednej we Wronkach, ale uczestniczyć w nim będą mogli także uczniowie pozostałych szkół w tych miastach.

Czytaj więcej...
Znamy zwycięzców konkursu

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Znamy zwycięzców konkursu „Wnętrze Roku”

2020-03-30

Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu „Wnętrze Roku”, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najambitniejsze wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród obyła się w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej...
Pralki Samsunga

SAMSUNG

Pralki Samsunga najchętniej wybierane w 2019 r.

2020-03-30

Pralki marki Samsung to kolejne po lodówkach, urządzenia AGD koreańskiej firmy, które podbiły serca Polaków. Samsung został liderem tej kategorii na polskim rynku według sprzedaży w 2019 r.

Czytaj więcej...
„Suche” fakty...

BOSCH

„Suche” fakty... o suszarkach

2020-03-30

Według najnowszych danych rynkowych suszarki są najbardziej rozwijającą się grupą produktową dużego AGD. Eksperci w branży porównują tę sytuację do czasów, gdy w Polsce pojawiły się pierwsze zmywarki. Marka Bosch postanowiła przedstawić kilka faktów na temat swoich suszarek do ubrań.

Czytaj więcej...
Polska liderem napływu

SMART WORK

Polska liderem napływu siły roboczej z zagranicy?

2020-03-30

Do końca 2019 r. Polska była liderem w przyjmowaniu do pracy osób z zagranicy. W większości byli to pracownicy z Ukrainy. Czy będzie tak w dalszym ciągu? Jak sytuacja dotycząca napływu kadr z zagranicy będzie wyglądać w 2020 roku? Co powinniśmy zrobić, aby pozostać celem migrantów zarobkowych ze Wschodu?

Czytaj więcej...
Coraz chętniej stawiamy na

COMITOR

Coraz chętniej stawiamy na jakość i ekologię

2020-03-30

W dobie dbałości o aspekty ekologiczne rezygnujemy z najtańszych, awaryjnych, mało wydajnych baterii czy okapów i zwracamy coraz większą uwagę na sprzęt klasy premium. Nasze wymagania, poziom wiedzy oraz odpowiedzialność rosną i wpływają na decyzje o zakupie droższego, ale niezawodnego wyposażenia.

Czytaj więcej...
Odkryj kuchnię na nowo

AMICA

Odkryj kuchnię na nowo – kolejna odsłona kampanii

2020-03-30

Amica nie przestaje pozytywnie zaskakiwać użytkowników sprzętów kuchennych. W najnowszej odsłonie kampanii reklamowej zaprezentowała kolejne nowości, które tym razem pozwolą odkrywać wyższy poziom gotowania. Płyty gazowe 2.0 to nowa era w kategorii płyt grzejnych z innowacyjnymi rozwiązaniami, dotychczas dostępnymi dla posiadaczy płyt indukcyjnych.

Czytaj więcej...
Wartość polskiego eksportu w 2019 r.

Akcenta

Wartość polskiego eksportu w 2019 r. przekroczyła bilion złotych

2020-03-30

Według wstępnych danych GUS rok 2019 zakończył się dla Polski nadwyżką w handlu zagranicznym w wysokości 7,9 mld zł. To znaczące odbicie w stosunku do 2018 r., gdy saldo wynosiło –19,5 mld zł.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket