Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Promuje unikalne technologie w swoich pralkach

SAMSUNG

Promuje unikalne technologie w swoich pralkach w nowej kampanii

2019-12-05

Samsung wystartował z nową kampanią promującą szerokie portfolio pralek oraz prezentującą unikalne technologie Samsung w pralnictwie. Działania promocyjne prowadzone są w radiu, social mediach, digitalu oraz mediach online.

Czytaj więcej...
Co to jest oferta sprzedaży?

Co to jest oferta sprzedaży?

2019-12-04

Często słyszymy słowo oferta. Najczęściej kojarzymy je z ofertą sprzedaży. Oferent przedstawia nam propozycję zawarcia umowy, a konsument ją przyjmuje bądź nie. Kiedy mamy do czynienia z ofertą sprzedaży? Jakie muszą być spełnione warunki? Czy reklama w ulotce jest ofertą?
 

Czytaj więcej...
W zestawie taniej

DEFINITIVE TECHNOLOGY MARANTZ

W zestawie taniej

2019-12-03

Firma Horn Distribution, która jest oficjalnym polskim dystrybutorem sprzętu Marantza i Definitive Technology, ogłosiła promocję na zestawy stereofoniczne stworzone w oparciu o modele tych dwóch marek. W jednym z zestawów amplituner z CD – model Melody X – można otrzymać za 1 zł.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

SAMSUNG

Oczyszczacz powietrza AX60R5080WD

2019-12-03

Czyste powietrze w domu

Zwłaszcza zimą, w trakcie sezonu grzewczego, niezwykle istotne jest to, aby zadbać o jakość powietrza w domu. W tym celu niezbędny jest oczyszczacz. Firma Samsung rekomenduje model AX60R5080WD do pomieszczeń o powierzchni ok. 60 m2.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Technimax SR1

2019-12-03

Odkurzanie bez wysiłku

Modelem Technimax SR1 firma TechniSat debiutuje na rynku robotów sprzątających. Urządzenie wyposażono w zaawansowany system nawigacji, który ułatwia czyszczenie domu.

Czytaj więcej...
Nawilżacz powietrza

RAVANSON

Nawilżacz powietrza UH-004

2019-12-03

Funkcja aromaterapii

Nawilżacz powietrza to niezbędny dodatek zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy szczególnie w pomieszczeniach może nam dokuczać jego suchość. Firma Ravanson klientom proponuje nawilżacz UH-004.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy z młynkiem

BREVILLE

Ekspres kolbowy z młynkiem Barista Max VCF126X

2019-12-03

Kawa jak od baristy

Najnowsza propozycja marki Breville to urządzenie nietuzinkowe. We wspólnej obudowie zamknięto znakomitej jakości ekspres kolbowy oraz młynek. Dzięki temu mamy pod ręką wszystko, co jest niezbędne do przygotowania świetnej kawy, zupełnie jak w profesjonalnej kawiarni.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket