Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

„Megatrendy zmieniające przemysł”

INNOGY POLSKA

„Megatrendy zmieniające przemysł” – raport innogy

2019-06-10

Firma innogy Polska we współpracy ze SpotData przygotowała raport pt. „Megatrendy zmieniające przemysł. Polskie firmy produkcyjne na tle globalnych megatrendów przemysłowych”, w którym identyfikuje i analizuje najważniejsze trendy i wyzwania dla sektora przemysłowego.

Czytaj więcej...
Cellomaty

SAMSUNG

Cellomaty – innowacja w serwisie i sprzedaży

2019-06-10

W poznańskim Samsung Service Plaza firma wprowadziła cellomat, czyli urządzenie, za pośrednictwem którego można oddać zepsuty telefon do naprawy w dowolnym momencie. To duże ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z serwisu w godzinach jego pracy.

Czytaj więcej...
Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

SHARP

Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

2019-06-10

...czterema nowymi, kolorowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi do druku wysokonakładowego. Nowe modele, stworzone z myślą o dynamicznych firmach i grupach roboczych, dołączają do oferty kolorowych urządzeń Sharp, zapewniających najnowocześniejsze zabezpieczenia i lepszą integrację z chmurą.

Czytaj więcej...
Pierwszy na świecie telewizor OLED 8K

LG

Pierwszy na świecie telewizor OLED 8K już w sprzedaży!

2019-06-05

Firma LG Electronics poinformowała, że w tym tygodniu rozpocznie w Korei Południowej przedsprzedaż pierwszego na świecie telewizora OLED 8K (model 88Z9). W kluczowych krajach Ameryki Północnej i Europy telewizor ten pojawi się w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku.

Czytaj więcej...
W podróży, na pikniku

LODÓWKI TURYSTYCZNE

W podróży, na pikniku i w ogrodzie

2019-06-05

Chłodziarki turystyczne to ważna grupa urządzeń. Miejsc, do których możemy zabrać przenośnią lodówkę, jest wiele, a chłodzenie nie zawsze musi wiązać się z koniecznością podłączenia sprzętu do prądu.

Czytaj więcej...
Marka Exposure w ofercie

RAFKO DYSTRYBUCJA

Marka Exposure w ofercie

2019-06-04

Firma Rafko Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure w Polsce. Brytyjska elektronika stanowi bardzo dobre uzupełnienie dotychczasowego portfolio białostockiego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...
Twój przepis na życie

TEKA

Twój przepis na życie

2019-06-04

Firma Teka wystartowała z nową kampanią reklamową – „Twój przepis na życie”. Swoimi działaniami chce zbliżyć się do konsumentów i przekazać, że wspólne przyrządzanie posiłku może generować niesamowite doświadczenia, pełne emocji, pozostające w naszych wspomnieniach na zawsze.

Czytaj więcej...
Winiarki, humidory

CHŁODZENIE

Winiarki, humidory i nie tylko

2019-06-04

Chłodziarkozamrażarki to niejedyne urządzenia chłodnicze, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w domu. Na rynku dostępne są też produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów – koneserów wina, a nawet cygar.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket