Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pierwszy telewizor QNED

LG

Pierwszy telewizor QNED MiniLED

2021-01-12

Podczas wirtualnych targów CES2021 firma LG Electronics zaprezentowała swój pierwszy telewizor QNED MiniLED – flagowy produkt z linii LCD Premium.

 

Czytaj więcej...
OD Zero następna generacja

TCL

OD Zero następna generacja Mini-LED

2021-01-12

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, zaprezentował na targach CES 2021 swoją nowatorską technologię OD Zero Mini-LED.

Czytaj więcej...
Wprowadza telewizory

TCL

Wprowadza telewizory Google TV

2021-01-12

Firma TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, ogłosił na targach CES 2021, że w bieżącym roku wprowadzi na rynek serię telewizorów TCL Google TV. Dystrybucja i sprzedaż rozpoczną się od Stanów Zjednoczonych, a następnie telewizory pojawią się w innych częściach świata.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek

BREVILLE

Opiekacz do kanapek Ultimate Deep Fill VST082X

2020-12-31

Kanapki pełne nadzienia

Opiekacz Breville Ultimate Deep Fill z jeszcze głębszymi płytkami grzewczymi pozwoli nałożyć aż o 20 proc. więcej nadzienia do kanapek niż w przypadku pozostałych opiekaczy Breville.

Czytaj więcej...
Maszynka do mielenia

AMICA

Maszynka do mielenia MM4011

2020-12-31

Do mięsa i nie tylko

Maszynki do mielenia cieszą się dużą popularnością w kuchni tradycyjnej. Dzięki dodatkowym akcesoriom można jednak znacznie zwiększyć spektrum przygotowywanych dań. Przykładem tego jest dodatkowa szatkownica.

Czytaj więcej...
Pojemniki próżniowe

FOODSAVER

Pojemniki próżniowe Fresh 2.0

2020-12-31

Przeciw marnowaniu jedzenia

Marka FoodSaver – czołowy producent systemów pakowania próżniowego – zaprezentowała właśnie nowe pojemniki do próżniowego przechowywania i marynowania żywności, które wydłużają jej datę przydatności do spożycia, np. mięsa z 6 miesięcy do nawet 3 lat.

Czytaj więcej...
Krajalnica

ZELMER

Krajalnica ZFS0916

2020-12-31

Do wędlin, serów i innej żywności

Jak przystało na polską markę z wieloletnią historią, w ofercie Zelmera nie brakuje klasycznych produktów z segmentu AGD dla wielbicieli wyrobów tradycyjnych. Doskonałym przykładem jest krajalnica do żywności ZFS0916.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny S8 (EA)

2020-12-31

Do kaw mlecznych i czarnych

Stylowa JURA S8 to jeden z najpopularniejszych ekspresów w ofercie szwajcarskiej marki. Doczekał się on odświeżonej wersji, która jest dostępna w trzech stylowych kolorach – Moonlight Silver, Chrome i Piano Black.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket