Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Aktualizacja do telewizorów

SHARP

Aktualizacja do telewizorów z serii BL

2020-07-03

Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, Sharp udostępnia najnowszą aktualizację do telewizorów Android TV z serii BL, która w istotny sposób wpływa na ich użytkowanie. Poniżej najważniejsze zmiany w aktualizacji GOTA (Google Over The Air).

Czytaj więcej...
Zdrowie

SOKOWIRÓWKI I WYCISKARKI

Zdrowie w szklance soku

2020-07-02

Świeże owoce to jedno z najlepszych źródeł witamin i składników odżywczych. Jednak nie zawsze mamy ochotę spożywać je w całości, dotyczy to zwłaszcza dzieci. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie dziennej dawki witamin w postaci owoców i warzyw jest spożycie ich w świeżym soku z wyciskarki lub sokowirówki.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy

MPM

Blender kielichowy MBL-31

2020-07-01

Smoothie w kilka chwil

Funkcjonalny blender kielichowy marki MPM – model MBL-31 wyróżnia się estetycznym wzornictwem i pozwoli bardzo szybko przygotować pożywne koktajle czy pyszne drinki.

Czytaj więcej...
Blender próżniowy

BOSCH

Blender próżniowy VitaMaxx

2020-07-01

Przechowywanie i blendowanie

Blendowanie próżniowe cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala nie tylko zachować maksimum witamin i składników odżywczych z owoców i warzyw, ale również aksamitną konsystencję. Ma to znaczenie zwłaszcza przy przygotowywaniu koktajli i przecierów dla dzieci.

Czytaj więcej...
Klimatyzator mobilny

CONCEPT

Klimatyzator mobilny KV1000

2020-07-01

Klimatyzacja na upalne dni

Mobilny klimatyzator Concept KV1000 zapewni przyjemne orzeźwienie w upalne dni. Jest to idealny wybór do mieszkań, w których często występuje problem z instalacją stałej klimatyzacji.

Czytaj więcej...
Zestaw do stylizacji włosów

CAMRY

Zestaw do stylizacji włosów CR 2024

2020-07-01

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Zestaw do stylizacji włosów 5 w 1 ułatwi wykonanie nawet najbardziej fantazyjnej fryzury w domu. To także dobre rozwiązanie dla osób, które cenią produkty wielofunkcyjne, np. z powodu braku miejsca do ich przechowywania.

Czytaj więcej...
Suszarka turystyczna

ELDOM

Suszarka turystyczna HT82N smil

2020-07-01

Kompan podróży

Suszarka to sprzęt niezbędny nie tylko paniom i nie tylko w domu, ale i w podróży. Firma Eldom zaprezentowała model HT82N smil, który wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i atrakcyjnym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Generator pary

ZELMER

Generator pary ZIS8400 Xcompact

2020-07-01

Kompaktowe i wydajne prasowanie

Generatory pary cieszą się coraz większą popularnością i są doceniane przez konsumentów za skuteczność i wydajność. Jednak niektórych odstraszają dosyć dużymi gabarytami. Na przekór temu Zelmer zaprezentował niezwykle kompaktowy generator ZIS8400 Xcompact.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket