Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Znamy zwycięzców konkursu

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Znamy zwycięzców konkursu „Wnętrze Roku”

2020-03-30

Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu „Wnętrze Roku”, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najambitniejsze wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród obyła się w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej...
Trendy w

MIKOŁAJSKAStudio

Trendy w urządzaniu wnętrz

2020-03-30

Coraz częściej słyszymy, że wnętrza powinny być przede wszystkim osobiste. odzwierciedlać wyjątkowy styl życia ich mieszkańców, ich potrzeby, przyzwyczajenia i poczucie estetyki. Kierunków w projektowaniu jest teraz tak wiele, że trudno mówić o jednej obowiązującej modzie.

Czytaj więcej...
Porozmawiajmy!

OKK! design

Porozmawiajmy! Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji

2020-03-30

Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona była tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbyło się 9 marca 2020 r. w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

Czytaj więcej...
61 nagród

SAMSUNG

61 nagród „iF Design”

2020-03-30

Poznaliśmy laureatów prestiżowego międzynarodowego konkursu „iF Design Awards”. Samsung otrzymał w nim 61 wyróżnień, w tym dwie nagrody główne. Jedna z nich przypadła personalizowanej lodówce Bespoke.

Czytaj więcej...
20-lecie w Polsce

BOCONCEPT

20-lecie w Polsce

2020-03-30

Marka BoConcept hucznie świętowała dwudziestolecie działalności na polskim rynku. W salonie przy ul. Woronicza 31 w Warszawie bawiło się ponad 200 architektów, partnerów biznesowych, przyjaciół marki oraz przedstawicieli mediów. Spotkaniu towarzyszyły najlepszy duński design, wysmakowana kuchnia, a także najnowsze osiągnięcia techniki.

Czytaj więcej...
Wraz z TechniStone szkolą

COMITOR

Wraz z TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie

2020-03-05

TechniStone, producent udoskonalonego technicznie kamienia, zaprosił wyselekcjonowane studia kamieniarskie do hotelu Aries w Wiśle. Trzydniowe spotkanie w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego pozwoliło uczestnikom zyskać teoretyczną wiedzę na temat materiałów i urządzeń najczęściej stosowanych w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Minimalistyczny ZEN

NOBONOBO

Minimalistyczny ZEN w Bratysławie

2020-03-04

Salon apartamentu w Bratysławie odwołuje się do stylu zen. Dzięki stonowanej kolorystyce i umiarowi w aranżacji panuje tu spokój i harmonia. To dowód na to, że luksus nie musi oznaczać przepychu.

Czytaj więcej...
Zabierz kolor nieba

9design

Zabierz kolor nieba do domu

2020-02-03

Wieść o nowym kolorze sezonu, godnym miana następcy poprzedniego króla: gamy Pantone – Living Coral rozeszła się zaskakująco szybko. Classic Blue, a dokładniej Pantone 19-4052, to odcień niebieskiego, który z założenia budzi skojarzenie z zaufaniem, nadzieją na przyszłość, elegancją i… niezawodnością.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket