Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
Podniebne

KAERCHER

Podniebne czyszczenie

2019-04-25

Rosyjski oddział Kärchera podjął się oczyszczenia jednego z pierwszych na świecie odrzutowców – modelu Tu- 104 z nagromadzonych przez lata zabrudzeń. Znajduje się on w zbiorach Centralnego Muzeum Sił Lotniczych Federacji Rosyjskiej.

Czytaj więcej...
Klimatyzator

MASTER

Klimatyzator przenośny AC 24

2019-04-01

Energooszczędne i wydajne chłodzenie

Profesjonalny klimatyzator Master AC 24 jest przeznaczony do chłodzenia namiotów magazynowych, cateringowych, bankietowych oraz hal magazynowych, warsztatowych i kontenerów socjalnych, np. na budowach.

Czytaj więcej...
Odkurzacz z

KAERCHER

Odkurzacz z certyfikatem HACCP!

2019-03-27

System HACCP jest obowiązkowym w Polsce standardem zapewnienia bezpieczeństwa żywności w gastronomii innych zakładach wytwarzających żywność. Odkurzacz parowy Kärcher SGV 8/5 spełnia surowe normy obowiązujące w systemie HACCP i został wyróżniony prestiżowym certyfikatem.

Czytaj więcej...
Otwornice diamentowe, wiertła SDS+

HÖGERT TECHNIK

Otwornice diamentowe, wiertła SDS+ i latarki robocze LED

2019-03-25

Högert Technik wprowadza do oferty nowości – otwornice diamentowe, wiertła SDS+ do betonu oraz latarki robocze LED.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

MYJKI CIŚNIENIOWE

Skuteczne czyszczenie przy pomocy wody

2019-03-22

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Narzędzia

NARZĘDZIA I PRZYRZĄDY

Narzędzia z elektroniką

2019-03-22

Rozwój czujników i podzespołów elektronicznych spowodował, że w wielu narzędziach czy przyrządach pomiarowych zwiększa się dokładność pomiaru, a zastosowanie wyświetlaczy poprawia komfort odczytu. Dzięki różnym czujnikom stało się możliwe wykonywanie pomiarów wielkości nieelektrycznych.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket