Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Nasze magazyny

InfoMarket to branżowy magazyn handlowy o charakterze informacyjno-szkoleniowym. Do bezkonkurencyjnych atutów periodyku, który kierowany jest do wielu sektorów rynku, zaliczyć należy nowoczesną szatę graficzną, wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz najwyższy w kraju nakład w segmencie pism fachowych – łącznie ponad 100 tys. egzemplarzy! Dystrybucja magazynu, który od lat zajmuje 1 miejsce w wielu instytucjach monitoringu mediów odbywa się imiennie i bezpłatnie, według ściśle wyselekcjonowanej bazy. W praktyce oznacza to nie tylko doskonale stargetowaną, najwyższą jakość dotarcia, ale i 100-procentowe pokrycie (brak zwrotów).

W skład magazynu wchodzi część ogólnoinformacyjna (InfoMarket), przewodnik zakupowy (InfoProdukt) oraz inne wkładki tematyczne. Warto podkreślić, że InfoProdukt jest wkładką o unikalnym i niepowtarzalnym charakterze. Sposób komunikacji ma tu bowiem charakter ogólny, dzięki czemu InfoProdukt może być dystrybuowany zarówno jako wkładka do magazynu branżowego jak i wydzielony, odrębny grzbiet. W tym ostatnim wypadku, kierowany jest on do odbiorców indywidulanych za pomocą salonów prasowych, wysyłki elektronicznej oraz subskrypcji i pobrań z portalu infoprodukt.pl

Głównym zadaniem miesięcznika InfoMarket oraz wkładek InfoProdukt są szkolenie oraz informacja o produktach, nowościach i wydarzeniach branżowych. Ulotki informacyjne o obu periodykach dostępne są w zakładce „Reklama/Prezentacje i pliki do pobrania”.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket