Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zmywarka

GORENJE

Zmywarka GVSP165J

2019-09-02

Automatyczne otwieranie drzwi

Zmywarki wprowadzane na rynek są nie tylko coraz bardziej energooszczędne, ale też coraz lepiej wyposażone. Przydatnym rozwiązaniem jest chociażby automatyczne otwieranie drzwi urządzenia po zakończonym cyklu zmywania. Tego typu funkcję ma model GVSP165J marki Gorenje.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

SAMSUNG

Pralkosuszarka WD80K52E0AW

2019-09-02

Funkcjonalne i smukłe „dwa w jednym”

Posiadanie zarówno pralki, jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralkosuszarki, zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań przez jedno urządzenie. Firma Samsung stworzyła innowacyjne pralkosuszarki w wersji „slim”, które dzięki swoim niewielkim gabarytom doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

BOSCH

Chłodziarkozamrażarka KGN39MIDA

2019-09-02

Chłodzenie prosto z Polski

Oferta urządzeń chłodniczych marki Bosch wzbogaciła się o nowy model KGN39MIDA z czujnikami FreshSense i komorą VitaFresh. Co warte podkreślenia, chłodziarkozamrażarka produkowana jest w Polsce, we wrocławskiej fabryce należącej do grupy BSH.

Czytaj więcej...
Zamrażarka

MPM

Zamrażarka MPM-278-ZF-11

2019-09-02

Pojemne i praktyczne szuflady

Polski producent AGD dynamicznie rozwija segment urządzeń chłodniczych, w tym również zamrażarek szufladowych. W ostatnim czasie oferta fi rmy MPM powiększyła się o pojemny model MPM-278-ZF-11.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BEKO

Zmywarka DFS28123W

2019-09-02

Smukła i funkcjonalna

Zmywarki wolnostojące są równie funkcjonalne jak ich odpowiedniki montowane w zabudowach kuchennych. Potwierdzeniem tego jest model DFS28123W o szerokości 45 cm, który wyposażony został w wiele rozwiązań technicznych usprawniających zmywanie.

Czytaj więcej...
Pralka

SHARP

Pralka ES-HFH612RW3-PL Lady

2019-09-02

Stylowe wzornicze akcenty

Czy pralka może wyróżnić się w domowym wnętrzu? Ze stylowymi, czerwonymi akcentami na drzwiach bębna i pokrętle wyboru programów na pewno tak. Taki właśnie jest model ES-HFH612RW3-PL z programem prania ręcznego, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Czytaj więcej...
Duże ekrany

TELEWIZORY I MONITORY

Duże ekrany – nowy trend

2019-09-02

Rośnie zainteresowanie ekranami o przekątnych od 55 do 80 cali. Są one zróżnicowane cenowo w zależności od rozdzielczości ekranu (8K Ultra HD, 4K Ultra HD i Full HD), przekątnej oraz wyposażenia.

Czytaj więcej...
Kuchenni pomocnicy

ROBOTY KUCHENNE

Kuchenni pomocnicy – od specjalizacji po wszechstronność

2019-09-02

Ze świecą szukać w sprzęcie AGD drugiej tak zróżnicowanej kategorii urządzeń jak roboty kuchenne. Rynek tych urządzeń jest ogromny – od prostych i funkcjonalnych blenderów ręcznych po roboty wielofunkcyjne czy planetarne, które dzięki akcesoriom zyskują całkiem nową funkcjonalność.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket