Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kolejny rok sukcesów

QNAP

Kolejny rok sukcesów

2017-12-06

Podczas tegorocznego QNAP Warsaw Partner Day tajwańska marka zaprezentowała nowe serwery NAS oraz możliwości, które pojawią się w systemie QTS 4.3.4. Intensywne działania firmy QNAP na polskim rynku oraz wsparcie partnerów nie pozostają bezowocne, jak przytoczył w swojej prezentacji Grzegorz Bielawski – country manager QNAP w Polsce.

Czytaj więcej...
Zarezerwowane dla

REMINGTON

Zarezerwowane dla mężczyzn

2017-12-04

Pod tym hasłem odbyło się kolejne spotkanie prasowe Remingtona. Jak nietrudno się domyślić, tym razem amerykańska marka, która w tym roku świętuje 80. urodziny, zaprezentowała sprzęt przeznaczony dla brzydszej płci, konkretnie golarkę elektryczną Durablade.

Czytaj więcej...
Znakomita frekwencja podczas

LIDER

Znakomita frekwencja podczas 6. edycji targów

2017-12-04

W kieleckich Łysogórach odbyły się po raz kolejny targi organizowane przez firmę Lider ze Starachowic. Hurtownia działa na rynku od 1998 r. i oferuje sprzedaż wybranych produktów na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...
Zakopane stolicą

RTVInfoAGD.pl

Zakopane stolicą nowych technologii

2017-12-04

Po raz kolejny odbyły się jesienią targi firmy RTV Info AGD z Osielska koło Bydgoszczy. Była to już trzecia edycja i trzeba przyznać, że formuła i zakres imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej...
Kolekcja obrazów na dużym ekranie

SAMSUNG

Kolekcja obrazów na dużym ekranie - The Frame

2017-12-04

W nastrojowych wnętrzach historycznego budynku „Szarotka” na terenie Fortu Mokotowskiego w Warszawie odbyła się polska premiera telewizora The Frame marki Samsung, będącego połączeniem sztuki i techniki.

Czytaj więcej...
Relacja z targów

WARSAW HOME 2017

Relacja z targów

2017-12-04

Tegoroczna edycja zrobiła na nas ogromne wrażenie – dodajmy: nie tylko na nas. Olbrzymi format imprezy od ostatniej edycji zwiększył się niemal trzykrotnie! To naprawdę udane wydarzenie wnętrzarskie, na którym z pewnością warto być w 2018 r. Tematem tegorocznych targów była odwaga – właśnie o niej mówił zaproszony na wydarzenie Karim Rashid, który odwiedził Nadarzyn już po raz drugi, tym razem z wykładem „No Fear”.

Czytaj więcej...
Home Connect

SIEMENS

Home Connect już w Polsce

2017-12-04

Koniec października obfitował w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń w sektorze urządzeń AGD premium. Do najważniejszego z nich zaliczyć należy bez wątpienia wprowadzenie przez markę Siemens nowej, innowacyjnej i zarazem multimedialnej platformy urządzeń.

Czytaj więcej...
Wrocław świętował otwarcie

BSH

Wrocław świętował otwarcie dwóch fabryk

2017-12-04

W połowie września odbyło się uroczyste otwarcie dwóch nowoczesnych fabryk AGD we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej. Tym samym BSH, jako jeden z najpotężniejszych światowych koncernów, będzie produkować w Polsce rocznie aż 2 miliony piekarników i lodówek sygnowanych logotypem marek Bosch oraz Siemens.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket